bmw 3 leasing

BMW 3 Leasing – przydatne inormacje

BMW 3 Leasing to wyjątkowa oferta dla każdego klienta ceniącego sobie prawdziwą wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo. Leasing samochodu BMW 3 XDrive to gwarancja niezawodności oraz mobilności. Co więcej, leasing samochodu z serii BMW 3 to także niskie miesięczne raty w porównaniu do kredytu na auto. Podczas okresu trwania umowy leasingu klient opłaca wyłącznie wartość samochodu bez dodatkowych opłat. Co więcej, leasing BMW 3 to możliwość swobodnego zakończenia umowy. Po okresie trwania umowy klient ma możliwość przejęcia samochodu na własność, ale nie ma takiego obowiązku. Istnieje również możliwość wyboru nowego samochodu. Z tego też powodu klient nie musi się niczym martwić, a wszelkie decyzje może podejmować na spokojnie. 

BMW seria 3 – dlaczego zdecydowanie się na leasing jest dobrym pomysłem?

Kolejną zaletą wybrania opcji leasingu BMW 3 XDrive jest to, iż wszystkie procedury związane z przyznaniem finansowania są bardzo łatwe oraz nie mają wpływu na zobowiązania kredytowe. Jeżeli na leasing decyduje się firma to opłata wstępna oraz wartość miesięcznej raty mogą być jednocześnie kosztami uzyskania przychodu. Korzystając z oferty leasingu BMW można cieszyć się użytkowaniem samochodu zapewniającego komfort bez ponoszenia wielkiego wydatku. Dzięki zdecydowaniu się na leasing samochodu BMW serii 3 można korzystać z dynamiki nowego samochodu w zamian za miesięczną ratę. Co więcej, klient może mieć wpływ na jej wysokość.

bmw 3 leasing

Szybko i sprawnie

Wszystkie procedury związane z zawieraniem umowy leasingu BMW są bardzo proste. Wystarczy wybrać odpowiedni model BMW oraz okres obowiązywania umowy. Klient może ustalić także wysokość wpłaty początkowej. Dzięki indywidualnemu dostosowaniu parametrów klient może być zadowolony. Co więcej, podczas okresu trwania umowy leasingodawca dostarcza wszelkich informacji o korzystnych usługach na bieżąco.