Cena BMW x2

BMW x2 w leasingu – czy warto?

Marka BMW, to jedna z najpopularniejszych na całym świecie.  Gromadzi ona wokół siebie młodszych, jak i starszych i bardziej doświadczonych fanów. Budzi w sobie wiele emocji, ponieważ kojarzy się przede wszystkim z dużą prędkością i adrenaliną. Ma to związek, z tym że BMW jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych uczestników wyścigów samochodowych różnych serii. Mimo wszystko również świetnie wygląda, dlatego tak wielu ludzi by chciało być jego właścicielem.

Specyfika BMW x2

BMW x2, to połączenie świetnego wyglądu i doskonałych osiągów tego samochodu. Urzeka on dosłownie od pierwszego wejrzenia. Bardzo długi i masywny przód, wraz z trzyczęściowymi kratami wlotu powietrza powodują bardzo unikalny wygląd. Co za tym idzie, widząc ten model, od razu rozróżni się go od wszystkich innych pojazdów będących na drodze. Samo wnętrze jest przedłużeniem i kontynuacją tego, co można zobaczyć na zewnątrz pojazdu, czyli sportowego i eleganckiego stylu całego nadwozia.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla tego samochodu jest pakiet M Sport. Wyróżnia się on automatyczną klimatyzacją, reflektorami LED, 19-calowymi felgami wykonanymi ze stopu lekkiego, dodatkowymi czujnikami parkowania, automatycznie otwieraną klapą bagażnika i przede wszystkim sportowym układem kierowniczym o oznaczeniu M. To właśnie on powoduje, że jazda tym samochodem i  pakietem budzi tak duży podziw u jego użytkowników.

Cena BMW x2

Cena BMW x2

Jak dla każdego cena gra kluczową rolę podczas zakupu samochodu osobowego. Jak to wygląda w przypadku BMW X2? Wszystko zależy od danego pakietu, jaki wybierze użytkownik.

Leasingowa oferta dla BMW X2 sDrive18i wygląda następująco: miesięczna rata dla samochodu o wartości 128 000zł, wynosi 2438 zł. Umowa leasingowa obowiązuje wówczas na okres 24 miesięcy. Wstępna opłata przy zawieraniu jej, to 6375 zł. BMW x2, to samochód budzący wiele pozytywnych emocji, warto się nim zainteresować!