tor Kielce

Ekstremalne przeżycia na torze Kielce

Tor wyścigowy Kielce to doskonale znany obiekt wszystkim fanom motoryzacji. To właśnie na tym torze można wynająć jeden z luksusowych samochodów, a następnie oddać się przyjemności jego prowadzenia, przeżywając emocje jak w grze komputerowej lub podczas wyścigów Formuły 1

Tor Kielce – charakterystyka obiektu

Charakterystyka toru Kielce warto rozpocząć od opisu jego długości. Ta wynosi aż 2500 m, zaś sama szerokość toru to 10 m. Nawierzchnia toru wykonana została z betonu, najdłuższy prosty odcinek na torze wynosi 400m. Wszystkie te parametry pozwalają na dynamiczną i efektowną jazdę, która z pewnością dostarczy ogromu emocji i adrenaliny.

Poznaj tor Kielce online

tor Kielce

Aby przejażdżka po torze wyścigowym Kielce dała jak najwięcej emocji oraz przyjemności, obiekt warto wcześniej poznać online. Ta opcja to fantastyczne rozwiązanie aby jak najlepiej przygotować się do swojej przejażdżki wybranym samochodem wyścigowym. W ten sposób przejażdżka będzie bardziej przewidywalna, a prowadzenie samochodu sportowego da morze przyjemności.

Dla kogo przejażdżka po torze Kielce?

Tor Kielce znajduje się stosunkowo bliskim położeniu od Warszawy, Radomia oraz samych Kielc. Pozwala to na korzystanie z niego mieszkańcom tej części kraju. Przejażdżka po torze to świetny pomysł na prezent urodzinowy, na prezent z okazji wieczoru kawalerskie, lub po prostu na męskie wyjście, po przeżycia nie do zapomnienia.