Jak kupić korzystnie luksusowe auto? Czyli BMW 1 w leasingu

Leasing w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Wielu właścicieli firm i przedsiębiorstw chętnie korzysta z tej formy zakupu samochodu, gdyż jest bardzo korzystna i wygodna. Czy opłaca się kupić BMW 1 w leasingu? Jak to wszystko wygląda w praktyce?

Prestiżowe auto do firmy


BMW 1 najczęściej kupują właściciele firm, którzy spędzają dość sporo czasu za kółkiem. Wielu z nich wręcz nie wyobraża sobie innego modelu auta, gdyż BMW z serii 1 słynie z nowoczesnego designu, mocnego silnika oraz świetnego wyposażenia. Kierowca może wybrać diesla lub benzynę oraz wersję z 6-biegową manualną skrzynią biegów lub 8-biegową skrzynię. Dodatkowo, do tego wszystkiego dochodzi bardzo efektowny wygląd. Jak na tego sławnego producenta przystało, w tym samochodzie z daleka widać ogromną klasę i styl.

BMW 1 leasing – dobra oferta


Osoby, które chcą skorzystać z BMW 1 leasing nie powinny zastanawiać się nad taką formą zakupu. Dlaczego? Jest to jedna z najkorzystniejszych ofert, które aktualnie proponują banki swoim klientom.
Obowiązkowo jednak warto zwrócić się o pomoc do fachowca (doradcy), który krok po kroku wyjaśni na czym umowa leasingowa się opiera, jakie warunki trzeba spełnić (a jest ich dość sporo) oraz jak wygląda zakup auta w takiej formie. W każdym salonie BMW na klientów czekają tacy doradcy, którzy chętnie i szybko pomagają klientom w zakupie ich wymarzonego samochodu. Ponadto, dzięki nim wiele formalności załatwia się znacznie szybciej, co sprawia, że auto po bardzo krótkim czasie trafia do swojego nowego właściciela.

BMW 1 w leasingu dostępne w tym miejscu.