Komfortowy weekend w Krakowie

Jeżeli przyjeżdżamy do Krakowa i pragniemy poczuć się jak u siebie warto skorzystać z usługi wynajmu samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu uniezależniamy się od ograniczeń środków zbiorowego transportu. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób przyjeżdżających do Krakowa w celach turystycznych, jak i dla osób spędzających czas w mieście w celach biznesowych.

Wysoka konkurencja i niskie ceny

wynajem samochodów Kraków

Wysokie ceny wypożyczenia pojazdu. To pierwsza myśl, która przychodzi nam do głowy, kiedy zastanawiamy się co może zaoferować nam wypożyczalnia samochodów Kraków jednak jako miasto z dużą konkurencją może zagwarantować atrakcyjne stawi.

W zależności od klasy wypożyczonego samochodu koszt korzystania z usługi może się wahać od 150 do nawet 1200 zł za dobę. Oznacza to, że każdy znajdzie ofertę w interesującym go budżecie. Głównym czynnikiem kształtującym cenę wynajmu samochodu jest klasa pojazdu.

Czynniki kształtujące ceny

Oczywiście klasa zaoferowanego przez wypożyczalnie samochodów w Krakowie pojazdu nie jest jedynym czynnikiem kształtującym cenę skorzystania z usługi. Pozostałe czynniki to między innymi czas korzystania z samochodu oraz ilość przebytych w nim kilometrów. Wypożyczalnie oferują pojazdy na najem krótkoterminowy, średnio oraz długoterminowy. Sprawdź więcej na ddpartner.

Najkorzystniejszym rozwiązaniem z punktu widzenia klienta jest skorzystanie z oferty długoterminowej. Koszt wypożyczenia samochodu na dobę będzie najniższy. Warto również zwrócić uwagę na określone przez firmę limit kilometrów, którego nie możemy przekroczyć w wypożyczonym samochodzie. Jego przekroczenie będzie skutkowało dodatkowymi kosztami.