Cena BMW x2

Leasing

Leasing to wynajęcie samochodu za comiesięczną opłatą. Trwa on zazwyczaj do 5 lat. Osoby decydujące się na wypożyczenie pojazdu na tak długi termin powinny mieć stałe źródło dochodu, dzięki któremu będą mogły korzystać z leasingu. Jest to coraz popularniejszy sposób na zakup nowych aut. Zaletami powodującymi wzrost zainteresowania osób tego typu usługą jest zredukowana ilość formalności, krótki czas oczekiwania na decyzję, możliwość otrzymania dodatków i wiele innych. Wiele kierowców podąża za modą i poszukuje ciekawych SUV-ów. Bardzo dobrym wyborem będzie leasing BMW X6.

BMW X6

BMW jest cenioną marką, która istnieje na rynku od ponad 100 lat. Produkuje od początku swojego istnienia pojazdy, których elementy są wykonane z bardzo dużą dokładnością. BMW X6 jest SUV-em o sportowym charakterze, którego design spodoba się każdemu. Samochód ten często polecany przez jego użytkowników. Wynajem BMW X6 to bardzo opłacalny wybór.

bmw

Konfigurator

Konfigurator BMW X6 ma bardzo szeroki wybór: 4 warianty wyposażenia, które stoi na bardzo wysokim poziomie: standardowy, xLine, Pakiet sportowy M, M Competition. We wnętrzu można znaleźć zastosowane najnowocześniejsze technologie udogadniające jazdę i bezpieczeństwo. Najmocniejsza jednostka napędowa możliwa do zamontowania w pojeździe to benzynowa widlasta ósemka o pojemności 4.5 L. Moc silnika to 617 KM, a przyśpieszenie do pierwszej setki trwa jedynie 3,8 s. Stawia to go na bardzo wysokim poziomie. Spalanie jest przyzwoite: w cyklu mieszanym około 12 L na 100 km. Dostępnych jest dużo kolorów lakieru: szary, czerwony, bordowy, czarny, niebieski, brązowy i biały. Auto zamontowaną ma 8 biegową skrzynię biegów, która ma do wyboru wiele trybów jazdy, od sportowej, po ekonomiczną. Samochód BMW 6 posiada inteligentny napęd na cztery koła xDrive. Wysokość nadwozia może być regulowana z poziomu kierowcy.