Na co zwrócić uwagę?

Jeżeli interesuje nas przyciemnianie szyb to warto zapoznać się wcześniej z obowiązującymi przepisami prawa, aby usługa została wykonana w dokładnie taki sposób jak chcemy.

Na co zwrócić uwagę jeżeli interesuje nas przyciemnianie szyb

Przyciemniając szyby Katowice warto zwrócić uwagę na przepisy. Regulują one nasze możliwości jeżeli chodzi o tę właśnie usługę. Przede wszystkim więc nikt nie powinien mieć przyciemnionej szyby przedniej oraz szyb bocznych. Przyciemnianie tych elementów naszego samochodu jest po prostu nielegalne. Następnie istotne wydaje się w jakim zakresie chcemy szyby przyciemnić. Na rynku istnieją różne folie przyciemniające szyby jednak nie wszystkie są legalne.

Legalność naszych działań

Wybierając folie do zaciemniania szyb w naszym samochodzie przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na posiadane przez nie atesty. Tylko folie posiadające odpowiednie atesty będą mogły być użyte w opcji przyciemniania szyb w naszym samochodzie. Warto brać to pod uwagę, ponieważ istnieje możliwość otrzymania mandatu w wysokości od 200 do nawet 500 złotych za zbyt mocne przyciemnienie szyb, które uniemożliwia bezpieczne poruszanie się po polskich i zagranicznych drogach.

Zanim zdecydujemy się na przyciemnienie szyb Katowice warto zorientować się jaki stopień przyciemnienia będzie odpowiedni dla naszego samochodu. Dobrze jest również kiedy wiemy jak wysoki mandat grozi nam w momencie kiedy przesadzimy z przyciemnianiem szyb. Lepiej, aby je znać, ponieważ w takim wypadku zlecona przez nas usługa będzie wykonana poprawnie.