nakładki na progi

Nakładki na progi – Ochrona przed uderzeniem i zniszczeniem

Nakładki progowe to doskonały element, który nie tylko ma walory estetyczne (upiększa auto), ale i zabezpiecza je przed uderzeniem i zniszczeniem. Takie nakładki można stosować pod drzwiami oraz przy bagażniku. Pięknie się prezentują oraz w pełni spełniają swoje funkcje. Co więc należy o nich wiedzieć?

Jakie nakładki wybrać?

Nakładki progowe dostępne w AutoMotoHit mogą być wykonane albo z aluminium albo ze stali. Warto wybierać nakładki do konkretnego modelu auta (najlepiej od tego samego producenta). Dzięki nim można raz na zawsze pożegnać się z problemem odpryskującego lakieru, pęknięciami i zarysowaniami. Nakładki progowe nie tylko idealnie spełniają swoje funkcje ale i są tanie, łatwe w montażu.

Na jakie akcesoria warto postawić?

Zdecydowanie warto postawić na towar dobry jakościowo, który jest precyzyjnie wykonany. Nakładki do naszych aut powinny być eleganckie i dopasowane do ogólnej stylistyki wnętrza samochodu. Klienci naprawdę mają w czym wybierać, gdyż producenci oferują szeroki wachlarz takiego asortymentu, który w łatwy sposób stworzy niepowtarzalną ozdobę. Nie pomijamy ich, gdyż mogą stworzyć naprawdę elegancki i nowatorski element. Ich cena jest tak niska, że spokojnie każdy znajdzie idealne modele dla siebie. Nakładki można kupić już od 60 do 150 zł za cały komplet.