Nissan GTR auto

Nissan GTR jako samochód nowej generacji

Nissan GTR to supersamochód nowej generacji. Charakteryzuje się on wysoką kontrolą oraz doskonałymi osiągami.

Doskonałe osiągi

Nissan GTR to samochód, który posiada doskonałe osiągi. Wyposażony jest w niezawodną turbosprężarkę, która poprawia jego jakość pracy i sprawia, że silnik bardzo szybko reaguje. Ponadto samochód posiada doskonale ustawione zawieszenie, które zapewnia dużo większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Można w nim znaleźć również wysokiej jakości elektroniczne sterowanie, a także takie elementy jak:
– tytanowy tłumik,
– dwusprzęgłowa skrzynia biegów.

Fantastyczne wrażenia z jazdy

Bogate wyposażenie oraz doskonałej jakości mechanizmy sprawiają, że samochodem tym jeździ się fantastycznie. Wyposażony jest on we wielofunkcyjny wyświetlacz, a także system nawigacji satelitarnej. Można w nim słuchać muzyki dzięki posiadaniu zintegrowanego radia cyfrowego, które posiada system aktywnego udoskonalania dźwięku. Pojazd wyposażony jest także w system rozrywki NissanConnect, który cieszy się wśród kierowców bardzo dużą popularnością.

Idealna kontrola

Nissan GTR wyposażony jest w doskonałe wnętrze, które składa się wyłącznie z najlepszej jakości materiałów. Utrzymane jest ono w kolorystyce czarnej, brązowej, szarej lub czerwonej. Unikalności dodają mu skórzane fotele wykonane w stylu sportowym, dzięki którym w czasie jazdy można czuć się bardzo komfortowo. Samochód posiada dodatkowo wytłumiony dźwięk, co sprawia, że podróż nim staje się niezwykle wygodna, niezależnie od trasy.