przejażdżka Ferrari prezent

Nowoczesny prezent dla miłośników szybkich samochodów

Prezent w postaci szybkiej jazdy po torze wyścigowym luksusowym Ferrari, to propozycja dla mężczyzn, którzy kochają szybkie i ekskluzywne wozy, a nie mogą sobie pozwolić na ich zakup.
Jazda Ferrari odbywa się na zamkniętym torze wyścigowym, pod czujnym okiem organizatorów atrakcji. Co jakiś czas na terenie całej Polski, odbywają się imprezy, na których istnieje możliwość skorzystania z takiej atrakcji. Tor jest dosyć długi i kręty, jazda autem jakim jest Ferrari po takim torze, dostarczy mnóstwa wrażeń i silnych emocji.

przejażdżka Ferrari prezent

Nawierzchnia toru jest przystosowana do szybkiej jazdy aut wyścigowych i zapewnia bezpieczną jazdę wszystkim kierowcom. Każda jazda ma charakter indywidualny, dlatego nie ma żadnych obaw o to, że na torze dojdzie do stłuczki. Przed jazdą odbywa się krótka lekcja instruktażowa, w tym opis wnętrza pojazdu i wyposażenie auta. Doświadczony kierowca rajdowy, będzie towarzyszył kierowcy podczas całej jazdy, czuwając nad jego bezpieczeństwem.
Każdy kto posiada voucher na przejazd jednym z znanych modeli Ferrari po torze wyścigowym, musi najpierw ustalić termin jego realizacji. Po przyjeździe na tor, musi się zarejestrować i przejść krótkie szkolenie. Po zakończonej jeździe, może zostać na trybunach i podziwiać jazdę innych uczestników takiej imprezy.
Pomysł na prezent w postaci jazdy Ferrari, z pewnością każdemu przypadnie do gustu, bo to oryginalny i bardzo wyjątkowy prezent. Sprawdź koniecznie https://autonator.pl/samochody/ferrari-f430.