nokian wr d4

Opony nokian wr d4 – dlaczego są warte naszej uwagi?

Nokian wr d4, to supernowoczesne, niezawodne, jak również pierwsze w historii zimówki, które otrzymały ocenę A za prowadzenie na wilgotnej nawierzchni. Zdaniem sporej liczby kierowców, Nokian Tyres w zakresie produkcji ogumienia, osiągnęło już praktycznie wszystko, co było możliwe do osiągnięcia. W poniższym artykule postaramy się omówić najważniejsze argumenty, które przemawiają za zakupem opon Nokian WR D4.

Dla kogo przeznaczone są opony WR D4?

Spory zakres rozmiarów, w których udostępniony jest zupełnie nowy model Nokiana (14-20 cali), naświetla bardzo jasno obraz potencjalnych klientów wyżej wymienionego bieżnika. Opony Nokian wr d4, zostały stworzone z myślą o samochodach kompaktowych, jak i niewielkich suv-ach. Nie ma tutaj najmniejszego znaczenia, czy będzie pokonywać miejskie, czy też poza miastowe, długie trasy. 

Z jakich powodów stworzono ten model opon? 

Finowie nieprzypadkowo, są uznanymi nar rynku mistrzami produkowania zimowego ogumienia. Mroźny, trudny klimat, z jakim na co dzień muszą się zmagać, wymusił na nich poszukiwanie rozwiązań, które umożliwiałyby komfortowe, bezpieczne, jak i dynamiczne prowadzenie aut. Nokian Tyres, które w teraźniejszym kształcie istnieje tak naprawdę od roku 1988, posiada jednakże więcej, aniżeli 80 lat doświadczenia w tworzeniu ogumienia na rynek lokalny. Dzięki temu możliwe stało się gruntowne poznanie potrzeb wymagających najwięcej właścicieli pojazdów. Dokładność, doświadczenie, oraz wiedza, mogły dać życie temu jakże wyjątkowemu pod wieloma względami modelowi.