tor wyścigowy Jastrząb

Pomysł na prezent dla miłośnika motoryzacji

Coraz bardziej popularne pomysły na prezent to nie rzeczy materialne, a różnego rodzaju przeżycia do zapamiętania na zawsze. Dla prawdziwego fana motoryzacji i sportów takich jak Formuła 1 można kupić voucher na przejazd po torze samochodem wyścigowym. Obiekt, na którym można zrealizować taki voucher to na przykład doskonały tor Jastrząb niedaleko Radomia.

Tor Jastrząb – prezent dla fana motoryzacji

tor wyścigowy Jastrząb

Od jakiegoś czasu w Polsce szalenie popularna jest jazda po torze. W ten sposób bawią się wszyscy miłośnicy adrenaliny oraz sportów wymagających prawdziwych wyzwań. Jazda po torze to możliwość prowadzenia samochodów takich jak na przykład nowoczesne Lamborghini czy Porsche. Przez kilka minut można czuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy i na własnej skórze przekonać się, jak jeździ się po nowoczesnym torze wyścigowym. Tor Jastrząb jest doskonale przygotowany i jego długość to ponad 2 km trasy. Trasa jest urozmaicona i z pewnością znajdują się tam fragmenty wymagające naprawdę sporych umiejętności za kierownicą.

Voucher na przejazd po torze

Taki voucher można kupić dla każdego fana motoryzacji i wyścigów. można podarować go zatem na przykład bliskiemu sercu mężczyźnie takiemu jak brat czy mąż, szwagier albo kolega z pracy. Z pewnością tego typu prezent będzie czymś zaskakującym i zupełnie nowym. Takie podarunki wręcza się dopiero od jakiegoś czasu i to doskonała alternatywa dla typowo materialnych prezentów.