tor Słomczyn

Popisowa jazda

Motoryzacja to ogromna pasja większości mężczyzn, ale z roku na rok można również zauważyć większe zainteresowanie szybką jazdą u kobiet. W Polsce mamy duże szczęście w postaci posiadania torów wyścigowych, które zlokalizowane są praktycznie w każdym większym regionie Polski. Jednym z tych najbardziej znanych, który służy różnego rodzaju kierowcom już od lat, jest tor Słomczyn. Jest to rewelacyjnie przygotowane miejsce, na którym pracują ludzie znający się na tej branży w bardzo dobrym stopniu.

Dynamiczna jazda

tor Słomczyn

Popisowa jazda bokiem w poślizgu i sprawdzenie maksymalnych osiągów samochodu, to marzenie wielu osób, którym udało się zakupić sportowe auto. Niestety często nie ma do tego zupełnie okazji, gdyż po drogach publicznych nie można jeździć powyżej przepisowych prędkości i jest to po prostu skrajnie nieodpowiedzialne. Tor Słomczyn i inne miejsca tego typu umożliwiają szybką jazdę i dostarczenie sobie dużej dawki emocje każdego dnia.

Miejsce dla każdego

Na takie tory jak ten w Słomczynie mogą z czystym sumieniem przyjechać także osoby, które nie posiadają dużych umiejętności, a motoryzacja staje się powoli ich największą pasją. Pod okiem instruktorów i bardziej doświadczonych kierowców można bowiem zdobyć duże doświadczenie i dowiedzieć się wielu ciekawostek, które mogą przydać się w przyszłości. Na torze w Słomczynie można również wynająć sportowe auta, którymi zdecydowanie warto się przejechać. Sprawdź https://autonator.pl/tor/warszawa-slomczyn.