tor Słomczyn

Rozmawiamy dziś o torze wyścigowym w Słomczynie

Tor Słomczyn bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych torów wyścigowych w Warszawie. Każdy miłośnik motoryzacji powinien jak najszybciej zapisać się na zbliżające imprezy rallycrossowe.

Co warto wiedzieć przed wykupieniem jazdy?

Nowoczesny tor wyścigowy Słomczyn wyróżnia się idealnie równą asfaltową nawierzchnią, która sprzyja widowiskowej i dynamicznej jeździe. Jest to idealne miejsce przede wszystkim dla doświadczonych kierowców, którzy chcą sprawdzić osiągi najpopularniejszych sportowych aut. Godny uwagi jest nie tylko tor samochodowy, ale również rewelacyjny tor kartingowy i rallycross. Pamiętać należy również o tym, że to właśnie na torze Słomczyn regularnie odbywają się Mistrzostwa Polski i Europy w Rallycrossie. Na torze można przejechać się takimi autami jak Aston Martin, Dodge Viper, Lamborghini, czy Ferrari. Jazda sportowym samochodem może okazać się doskonałym pomysłem na udany prezent nie tylko dla zagorzałego miłośnika motoryzacji. Tor znajduje się w centrum Polski, dzięki czemu można dostać się do niego z każdego zakątka kraju. Więcej o torze w Słomczynie można przeczytać na devil-cars.pl.

tor Słomczyn

Wynajem aut sportowych do jazdy po torze

Tor wyścigowy Słomczyn wykorzystywany jest nie tylko do imprez i pokazów motoryzacyjnych. Tor stwarza idealne warunki do szkoleń i doskonalenia swojej techniki jazdy. Nawet początkujący kierowcy mogą zmierzyć się z ostrymi zakrętami i dynamiczną jazdą. Do dyspozycji są nie tylko nowoczesne samochody wyścigowe, ale również doświadczeni instruktorzy, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą. Na prostej o długości 200 metrów można sprawdzić osiągi wybranych maszyn. Cały tor liczy sobie 850 metrów długości i 10 metrów szerokości. Do pokonania jest aż 14 zakrętów o różnym poziomie trudności. Tor Słomczyn zaspokoi oczekiwania nie tylko zagorzałych kierowców, ale również osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samochodami sportowymi i szybką jazdą.