tor wyścigowy

Tor Krzywa Wrocław- miejsce dla osób lubiących mocne wrażenia

Wiele osób potrzebuje czasami mocniejszych emocji i przypływu adrenaliny, by odreagować stresowe sytuacje w życiu osobistym czy rodzinnym lub, by po prostu wyrwać się marazmu jednostajnej codzienności. Dobrym na to sposobem może być odwiedzenie toru wyścigowego.

Czym charakteryzuje się Tor Krzywa we Wrocławiu?

Dla osób mieszkających lub przebywających w okolicach Dolnego Śląska, dobrą opcją może być odwiedzenie miejsca jakim jest Tor Krzywa Wrocław. Dokładnie znajduje się on w miejscowości Osła i jest jednym z najnowocześniejszych tego typu miejsc w Polsce. Do dyspozycji jest tu trasa o długości dwóch kilometrów, posiadająca aż 12 zakrętów, a najdłuższy prosty odcinek wynosi tu 700 metrów. Ponadto na obiekcie można skorzystać również z czterech osobnych odcinków, służących do uprawiania rożnego typu motosportów.

tor wyścigowy

Z jakich atrakcji można skorzystać na wrocławskim torze?

Na takim torze coś dla siebie znajdą zarówno poszukiwacze mocnych emocji, jak i osoby chcące podszkolić swoje umiejętności za kółkiem. W ofercie znajdziemy szkolenia i treningi driftu, naukę jazdy podczas trudnych warunków w towarzystwie trenera personalnego czy jazdę po torze, wybranym przez siebie sportowym samochodem.
Na Torze Krzywa organizowane są też różne eventy, a oferta skierowana jest do osób indywidualnych i grup. Jest to również dobre miejsce na zorganizowanie atrakcji podczas wieczoru kawalerskiego, spotkania integracyjnego, a także dobry pomysł na sprawienia komuś urodzinowej niespodzianki. I nie chodzi tu wyłącznie o panów! Sprawdź oferty na https://autonator.pl/tor.