Tor Łódź – oferta dla fanów motoryzacji

Tor Łódź funkcjonuje na polskim rynku motoryzacyjnym od niedawna. Został założony w 2016 roku. Znajduje się niedaleko węzła Stryków zlokalizowanego przy DK71, co zapewnia dogodny dojazd. Przeznaczony jest dla kierowców różnych pojazdów: samochodów osobowych, gokartów i motocykli.

Poza swoją podstawową funkcją, jaką jest doskonalenie jazdy, oferuje również przestrzeń do organizowania imprez towarzyskich oraz firmowych. Kompleks składa się z budynku wraz z salą konferencyjną i kawiarnią. Na zewnątrz zbudowana jest nitka toru oraz dwie płyty poślizgowe.

Tor Łódź – innowacyjna oferta w centrum Polski

Tor wyścigowy Łódź jest profesjonalnym obiektem, który umożliwia przyjemne spędzenie czasu fanom motoryzacji. Tory pozwalają doskonalić szybką jazdę w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Co więcej, na terenie toru w Łodzi organizowane są liczne wydarzenia sportowe. 

Tor Łódź – organizacja przejazdu

Tor zbudowany jest na terenie zawierającym liczne wzniesienia. Różnica wysokości pomiędzy najniższym a najwyższym punktem wynosi aż 6,5 metra. Ponadto na torze zbudowana jest nitka o łącznej długości 1,05 kilometra. Zakręty ułożone są bardzo ciasno, co pozwala zwiększyć atrakcyjność przejazdu i weryfikować umiejętności kierowców, zachowując jednocześnie standardy bezpieczeństwa. Jezdnia wykończona jest asfaltową nawierzchnią, która gwarantuje optymalną przyczepność kół. Tor Łódź umożliwia przejazd własnym pojazdem, ale istnieje również opcja wypożyczenia samochodu na miejscu i przejazdu na stanowisku pasażera.