tor Biała Podlaska

Tor w Kamieniu Śląskim do jazdy sportowymi autami

Tor w Kamieniu Śląskim dumnie nazywany również Silesia Ring to nowoczesny obiekt sportowy wybudowany w roku 2016. Został on stworzony na dawnym lotnisku, które służyło mieszkańcom Opola oraz okolicy.

Gdzie jest tor w Kamieniu Śląskim?

Ze względu na to, że tor ten jest tylko 25 kilometrów od centrum Opola, bardzo często korzystają z niego nie tylko mieszkańcy miasta, ale też przyjezdni, którzy odwiedzają stolicę województwa. To właśnie ze względu na fakt, że jest położony w tak dobrej lokalizacji, używany jest on praktycznie codziennie, przez osoby, które postanowiły wynająć sportowy samochód i sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia pojazdów. Jest to miejsce, w którym bardzo często organizowane są różne imprezy tematyczne związane ze sportem i motoryzacją, ale też eventy takie jak imprezy okolicznościowe, szkolenia oraz konferencje. Co ciekawe jest to jeden z obiektów, który posiada homologację Polskiego Związku Motorowego, co uznawane jest za wyróżnienie oraz chlubę okolicy.

tor w Kamieniu Śląskim

Atrakcje na torze

Tor w Kamieniu Śląskim ma długość 3,6 kilometra i jest idealny dla kierowców, którzy chcą rozwijać duże prędkości, jednocześnie będąc pewnym, że cała zabawa odbędzie się w bezpiecznych warunkach. Co ciekawe na terenie toru znajduje się również dodatkowa trasa przeznaczona do off roadu, po której jeździć można na quadach oraz crossach. Jako iż zarządca obiektu stara się podążać za najnowszymi standardami, tego typu obiektów sportowych do dyspozycji osób znajdujących się na torze jest dodatkowe zaplecze gastronomiczne oraz sale konferencyjne. Tor ten to gwarancja niezapomnianych wrażeń, szczególnie dla osób, które zdecydują się na wypożyczenie sportowego auta takiego jak Nissan GTR czy Ford Mustang. Niezależnie od tego, czy chce się jechać autem jako kierowca, czy pasażer, każdy bez względu na wiek może poczuć prawdziwe emocje, pędząc z zawrotnymi prędkościami.