tor wyścigowy Łódź

Tor w Łodzi dla zmotoryzowanych

Jednym z najmłodszych, ale równocześnie najbardziej nowoczesnych torów wyścigowych jest obiekt zlokalizowany w Łodzi. Co ciekawe, jest on przeznaczony nie tylko dla samochodów osobowych, ale również i między innymi gokartów, a także motorów.

Tor wyścigowy Łódź: co warto o nim wiedzieć?

tor wyścigowy Łódź

Przede wszystkim tor w Łodzi należy do Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy, czyli ODTJ. Posiada on nawierzchnię asfaltową, która mierzy około 1050 metrów długości oraz od 8 do 12 metrów szerokości.

Jeśli chodzi o wyścigowy tor Łódź posiada jeden z najlepszych obecnie w Polsce. Istnieje możliwość nie tylko doskonalenia techniki jazdy, ale także wyszalenia się na nim. Nitka obiektu pozwala bowiem osiągać niesamowite prędkości, które z całą pewnością dostarczą każdemu moc wrażeń oraz adrenaliny. Co ważne, korzystać z niego powinny przede wszystkim osoby, które lubią szybko jeździć. Z pomocą toru nie muszą narażać siebie i innych uczestników ruchu na nieprzewidziane konsekwencje. Łódzki tor oferuje między innymi pomoc instruktorów i opiekunów, a także flotę samochodów sportowych, które sprawdzą się przy ogromnych prędkościach znacznie lepiej w stosunku do zwykłych aut.

Warto nadmienić również, że tor w Łodzi posiada duży parking, trybuny oraz liczne atrakcje. Zainteresowani mogą śledzić wszystkie nadchodzące wydarzenia na stronie internetowej obiektu. Jedno jest pewne – wszystkie będą świetną atrakcją dla fanów motoryzacji.