Wyjątkowy tor wyścigowy

Spędzenie weekendu na torze wyścigowym to marzenie każdego mężczyzny. Zarówno dziecka, jak i dorosłego. Niestety na terenie Polski Nie mamy dostępu do wielu profesjonalnych torów wyścigowych, aczkolwiek tor wyścigowy w Miedzianej Górze jest z pewnością chlubnym wyjątkiem. Na co możemy liczyć? 

Małe wielkie miejsce

To niezwykłe miejsce zlokalizowane w miedzianej Górze koło Kielc funkcjonuje nieprzerwanie już od ponad 40 lat. Aktualnie tor będący częścią ośrodka sportowo- turystycznego „Moto-Raj” oferuje różnego rodzaju usługi,  mogące przyciągnąć każdego fana motoryzacji oraz rodziny chcące spędzić weekend w ciekawy sposób. Tor wyścigowy w Kielcach to jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie możemy doświadczyć jazdy sportowym samochodem. 

Udając się na przejazd z profesjonalnym instruktorem nie tylko doświadczymy emocji związanych z jazdą, ale również przy wsparciu instruktora nabędziemy różnego rodzaju praktycznych umiejętności. Oferowana przez ośrodek trasa zajmuje aż 2,5 długości. Na trasie toru prowadzący samochód mogą liczyć na ekscytującą i długą prostą o długości aż 400 m. Ponadto znajduje się tam  7 zakrętów. Co ważne to nie wszystko, co oferuje ten tor wyścigowy.

Targi oraz kemping 

Warto mieć na uwadze, iż tor wyścigowy w Kielcach każdego tygodnia organizuje profesjonalne targi motoryzacyjne. Profesjonalnie organizowany targ wraz z całym koniecznym do tego zapleczem każdorazowo ściąga setki sprzedawców samochodów oraz znacznie większą ilość potencjalnych nabywców. 

Ciekawą ofertą różniącą tor wyścigowy w Miedzianej Gorze jest możliwość skorzystania z kempingu. No kempingu możemy rozstawić zarówno namiot, jak i przyczepę kempingową. Koszty rozłożenia namiotu lub zatrzymania się z przyczepą kempingową na terenie obiektu to zaledwie Kilkanaście złotych.