Wynajem Mustanga Shelby GT500 – do jazdy po torze

Dzięki układowi napędowemu na poziomie supersamochodów całkowicie nowy Shelby GT500 przenosi Mustanga szóstej generacji na poziom wydajności, który niegdyś był zarezerwowany tylko dla egzotyków. Całkowicie nowy Shelby GT500 – szczyt każdego samochodu pod względem koni mechanicznych, jaki kiedykolwiek został zaprojektowany przez Ford Performance – wykorzystuje swoje dziedzictwo z mocą ponad 700 koni mechanicznych, zapewniając najszybsze dopuszczone do ruchu ulicznego przyspieszenie i najbardziej wydajną technologię, jaką kiedykolwiek oferowano w Fordzie Mustang, którą można doskonale poczuć, prowadząc samochód po torze.

Doświadczenia z jazdy Fordem Mustangiem GT

Z 5,0-litrowym silnikiem V8 i potężną mocą 500 KM, nowy Ford Mustang GT jest amerykańskim samochodem Muscle z charakterem, który można również wynająć do jazdy po torze. Ma prędkość maksymalną 190 mil na godzinę i od 0 do 60 mil na godzinę rozpędza się w mniej niż 5 sekund. Wynajem Mustanga zapewnia wrażenia z jazdy Fordem Mustangiem GT, które można zarezerwować w różnych lokalizacjach w Polsce – uczestnicząc w wydarzeniach związanych z samochodami na torze lub rezerwując przejazd w formie karty podarunkowej.

Przejedź się wynajetym Fordem Mustangiem GT

Wprowadzony na rynek w 2018 roku z nowym i odświeżonym wyglądem, Ford Mustang GT to najnowszy model Grand Tourer o wysokich osiągach Forda w ich flocie samochodów. Dzięki nowemu, sportowemu klipsowi z przodu i konstrukcji deski rozdzielczej, Mustang GT wykorzystuje niektóre z najnowszych osiągnięć inżynieryjnych i technologii.