Nissan GTR auto

Wynajem Nissan GTR

Nissan GTR jest to samochód sportowy, japońskiej produkcji, który sieje postrach wśród wszystkich sportowych samochodów i niestraszne mu żadne Lamborghini czy Ferrari. Jest to jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata, który jest używany we wszelkiego rodzaju filmach oraz imprezach driftowych. Dlatego też wzrosła gigantycznie popularność na wynajem Nissana GTR na torach wyścigowych w całej Polsce. W artykule zostanie przedstawione, ile kosztuje wynajem samochodu oraz jakie wymagania trzeba spełnić, aby móc się nim przejechać.

Ile kosztuje wynajem Nissana GTR?

Cena wynajmu Nissana GTR na wszystkich torach w Polsce jest dosyć różna, a różnice pojawiają się w momencie wyboru toru na, którym chcemy się poruszać oraz przy decyzji, czy wsiadamy do samochodu jako pasażer czy jako kierowca. Porównanie cen zostanie wykonane na podstawie dwóch firm, zajmujących się udostępnianiem Nissana GTR na jazdę po torze.

Firmy, na których podstawie robiona jest prezentacja przykładowej ceny, prezentują możliwość jazdy po wielu torach w całej Polsce i cena takiej jazdy za jedno okrążenie wynosi 169 zł lub 249 zł.
Czemu taka różnica? Dlatego, że 169 zł kosztuje wynajęcie Nissana GTR do jazdy jako pasażer, a za 249 zł możemy wsiąść jako kierowca.

Wynajem Nissana GTR – wymagania

Żeby móc skorzystać z oferty pojechania Nissanem GTR, w większości miejscach, wymagane jest ukończenie 21 lat, posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz okazanie dowodu osobistego.

Natomiast, żeby znaleźć się w Nissanie GTR jako pasażer wystarczy mieć ukończone 7 lat oraz w przypadku osób niepełnoletnich posiadać zgodę rodzica.