wosk soft 99

Znajdź produkt dla siebie – wosk soft 99 

Wosk soft 99, znany również jako legendarna marka. Znajdź najlepszy produkt dla siebie, to polska marka kosmetyków samochodowych, która specjalizuje się w woskach samochodowych. Firma produkuje tylko trzy różne rodzaje wosków, ale są one uważane za jedne z najlepszych na rynku. Główną zaletą wosku soft 99 jest ich unikalna formuła z delikatnymi właściwościami polerującymi i smarującymi, które łączą się, aby stworzyć niezwykle trwały i długotrwały wosk. Jeśli masz samochód, który często poddawany jest zabiegom detailingowym lub po prostu chcesz mieć najlepszy wosk na rynku, przeczytaj naszą pełną recenzję tej szwedzkiej marki kosmetyków samochodowych.

Co to jest wosk soft 99?

Wosk soft 99 to pasta do samochodu, która jest łagodna i nie ma właściwości woskowych. Jest to bezpieczna i łagodna pasta samochodowa, która nie wymaga woskowania po jej użyciu. Firma wyjaśnia, że wosk soft 99 jest przeznaczony dla właścicieli, którzy nie chcą mieć woskowanego wykończenia na swoich samochodach. Pasta jest wykonana z całkowicie naturalnych składników, takich jak oliwa z oliwek, olej kokosowy i masło shea. Nie ma też sztucznych aromatów ani dodanych substancji chemicznych, które mogłyby wywołać reakcję alergiczną. Wosk soft 99 jest przeznaczony do stosowania na każdym kolorze lakieru samochodowego. Możesz go nawet używać na swojej łodzi lub motocyklu. Ponieważ nie zawiera wosku, nie musisz myć samochodu po zakończeniu woskowania.

wosk soft 99

Jak używać wosku soft 99?

Wosk soft 99 możesz nakładać za pomocą gąbki, pędzla do lakieru lub za pomocą ręcznika z mikrofibry. Ponieważ lakier jest wykonany z naturalnych składników, możesz go również użyć do ręcznego woskowania samochodu. Jeśli używasz go do ręcznego woskowania samochodu, możesz po prostu wytrzeć go ręcznikiem z mikrofibry. Gąbka lub szczotka jest tym, czego używasz do nakładania pasty i polerowania jej czystym ręcznikiem.

Idealnym sposobem użycia wosku wosk soft 99 jest nakładanie go w cieniu, jeśli to możliwe, i użycie lekkiej warstwy. Pomoże Ci to nałożyć go równomiernie i uniknąć smug. Po zakończeniu nakładania i polerowania możesz użyć miękkiego ręcznika z mikrofibry, aby go wypolerować.