myjnia samoobsługowa

Myjnia samoobsługowa – jak ją wyposażyć?

Myjnie samoobsługowe stanowią bardzo częsty widok przy polskich drogach. Dlatego, osoby planujące założenie takiego biznesu powinny inwestować w sprzęt umożliwiający wyrównaną rywalizację z konkurencją. Podpowiadamy, jak wyposażyć myjnię samoobsługową.

Wyposażenie myjni – tylko wysokiej jakości

W dzisiejszych czasach rynek myjni samochodowych stał się bardzo szeroki. Duża część z nich występuje w formie samoobsługowej, co jest wygodne zarówno dla właściciela, jak i dla kierowców. Ze względu na znaczną ilość takich myjni należy zadbać o ich odpowiednie wyposażenie. W tym celu warto inwestować w sprzęt uznanych producentów, co ma przełożenie na jego funkcjonalność i trwałość. Jak wiadomo, myjnia samoobsługowa takie jak Eurowash.pl, muszą być wyposażone w urządzenia umożliwiające jak najdokładniejsze wyczyszczenie pojazdu. Jeżeli sprzęt nie będzie spełniał tego warunku, to klienci będą korzystać z oferty konkurencji.

myjnia samoobsługowa

Jak wyposażyć myjnie samoobsługową?

Myjnia samoobsługowa, która ma przynosić rozsądne zyski musi być wyposażone w wysokiej klasy akcesoria, najważniejsze z nich to:

  • pistolet z lancą oprysku – może być wyposażony w dyszę. Warto stawiać na lance wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej.
  • rozmieniarka banknotów – sprzęt pozwalający wymieniać banknoty na wybrany nominał monet. Powinien być wyposażony w obudowany sejf z zamkiem szyfrowym.
  • automat pompowania opon – powinien się wyróżniać prostą i intuicyjną obsługą i wskazywać poziom ciśnienia na nowoczesnym wyświetlaczu LCD.
  • szczotki z odpowiednimi wkładami – warto inwestować we wkłady z włosiem naturalnym, które wyróżnia się miękkością i wysoką wytrzymałością.