Specyfikacja opon kleber dynaxer hp3

Marka Kleber gwarantem jakości

Kleber to rozpoznawalna i ceniona nie tylko przez polskich kierowców marka. Logo Klebera jest gwarantem wysokiej jakości produktu. Model opon letnich z klasy średniej dynaxer hp3 to częsty wybór konsumentów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo jazdy i dobry stosunek między ceną a wysoką jakością wykonania i zastosowanych w produkcji technologii.

Model w testach


Omawiany model opon letnich był wielokrotnie testowany (m.in. w latach 2011, 2013, 2014 i 2015). Jak wynika z tych testów zauważalna jest wysoka odporność produktu na zużycie, doskonały stosunek stopnia zużywania się opon do przyczepności do powierzchni, a także niezbyt wygórowana cena w proporcji do sugerowanej ceny sprzedaży. Doceniany jest także szeroki wybór wariantów tego modelu – firma wprowadziła bowiem na rynek aż 158 wariantów opon kleber dynaxer hp3.

Dobór do własnego pojazdu

Oprócz doboru wariantu modelu opon do własnego samochodu ważne jest także odpowiednie dopasowanie do reprezentowanego przez kierowcę stylu jazdy. Opony kleber dynaxer hp3 kierowane są głównie do kierowców charakteryzujących się tzw. umiarkowanym stylem jazdy, jeżdżących autem, które nie posiada zbyt dużej mocą silnika. Opony te pasować będą sprawdzi się w pojeździe wykorzystywanym do codziennych dojazdów do i z pracy, do i z szkoły, ale i wyprawiającym się tez co jakiś czas na nawet bardzo długie trasy. Szczególnie model kierowany jest do samochodów rodzinnych, których kierowcy chcą zadbać o komfort i bezpieczeństwo jazdy.