tor krzywa

Jazda kontrolowana

Czasami każdy z nas ma ochotę wcisnąć gaz do dechy i poczuć się jak Kubica na torze. Nie jest to najlepszy pomysł, gdy chcemy takiego wyczynu dokonać na ulicy, wśród innych uczestników ruchu drogowego. Ale dlaczego nie spróbować szybkiej jazdy, która pozostawi niezapomniane wrażenia?

Poczuć adrenalinę, podszkolić umiejętności

Przyjęło się stwierdzenie, że szybka jazda jest niebezpieczna i niezbyt mądra. I to jest prawda. Są jednak miejsca, w których można spróbować jazdy, która podniesie adrenalinę, będzie dobrą zabawą i jednocześnie pozwoli na poznanie swoich umiejętności w niecodziennych warunkach.

tor krzywa

Tor Krzywa to miejsce, gdzie szybka jazda jest mile widziana i jednocześnie jest bezpieczna. Wbrew temu, co myśli większość z nas na torze wyścigowym Krzywa panują zasady, które sprawiają, że jest to również bezpieczna zabawa.

Na wyścigowym torze Krzywa nie jeździmy tak, jak nauczyliśmy się jeździć po ulicach naszych miast. Nie trzymamy się jednej strony drogi. Wchodząc w zakręt zaczynamy od strony zewnętrznej drogi, następnie przechodzimy do wewnętrznej, tak by manewr zakończyć na zewnętrznej części toru Krzywa. Trzymając się tych zasad będziemy poruszać się po torze wyścigowym nie tylko szybciej niż w warunkach miejskich, ale również bezpiecznie.

Jazda w warunkach kontrolowanych toru Krzywa nie jest wyłącznie dobrą zabawą. Jest to szansa na opanowanie umiejętności, które mogą się okazać bezcenne w trudnych warunkach miejskich. Sprawdź ofertę https://autonator.pl/tor/krzywa-wroclaw.